• 23 iulie 2021
  • Last Update 22 iulie 2021 7:32 AM
  • Bucuresti

Program de desfășurare al competiției Trofeul Sfinx PitiCup U8 – Timișoara 2 – 4 iulie

Program de desfășurare al competiției Trofeul Sfinx PitiCup U8  – Timișoara 2 – 4 iulie
  •  
  •  
  •  
  •  

Program de desfășurare al competiției Trofeul Sfinx PitiCup U8  – Timișoara 2 – 4 iulie

 

Vă prezentăm grupele și tabloul complet de desfășurare al Turneului Preliminar ”Trofeul Sfinx PitiCup Sfinx U8”, dedicate celor mai curajose echipe de juniori 2013, ce se va desfășura în perioada 2 – 4 iulie la Timișoara.

 

  • Primele 5 echipe clasate, la sfârșitul acestei competiții, se vor califica direct la Turneul Final Național Sfinx U8 – Cupa Campionilor, ce se va desfășura în perioada 18 – 22 august 2021 la Câmpulung Muscel.
  • Fiecare echipă va beneficia de promovare individuală a tuturor juniorilor prezenți, prin deschiderea automată de pagini de playeri în cadrul platformei internationale de promovare sfinxfootball.ro, iar în acest sens toate echipele vor efectua sedințe foto individuale obligatorii înaintea începerii primelor meciuri din cadrul turneului, în spațiul special amenajat.
  • Clasificarea/Topul jucătorilor la acest turneu se va face la fiecare meci, de către observatori Sfinx Football, iar rezultatele lor se vor cumula pe toata durata competiției, în funcție de prestația fiecărui junior și al nivelului competițional al meciurilor.

 

 

Grupa A

  1. ACS Pădureni
  2. Viitorul Arad
  3. Sporttim
  4. UTA 2014
  5. Luceafărul Dr Tr Severin

 

Nr meci Data Teren Ora Echipa 1 Echipa 2 Scor
01 Vineri 2 iulie Covaci 1 17:00 ACS Pădureni Viitorul Arad 0 – 5
03 Vineri 2 iulie Covaci 1 17:45 Sporttim UTA 2014 1 – 12
05 Vineri 2 iulie Covaci 1 18:30 Viitorul Arad Luceafărul Dr Tr Severin 6 – 2
07 Vineri 2 iulie Covaci 1 19:15 ACS Pădureni UTA 2014 3 – 4
09 Vineri 2 iulie Covaci 1 20:00 Sporttim Luceafărul Dr Tr Severin 1 – 11
11 Sâmbătă 3 iulie Covaci 1 09:00 Viitorul Arad UTA 2014
13 Sâmbătă 3 iulie Covaci 1 09:45 ACS Pădureni Sporttim
Data / ora Sâmbătă 3 iulie – ora 9:45 Ședință Foto jucători UTA 2014
Data / ora Sâmbătă 3 iulie – ora 10:00 Ședință Foto jucători Viitorul Arad
15 Sâmbătă 3 iulie Covaci 1 10:30 UTA 2014 Luceafărul Dr Tr Severin
17 Sâmbătă 3 iulie Covaci 1 11:15 Viitorul Arad Sporttim
Data / ora Sâmbătă 3 iulie – ora 11:15 Ședință Foto jucători Luceafărul Dr Tr Severin
19 Sâmbătă 3 iulie Covaci 1 12:00 ACS Pădureni Luceafărul Dr Tr Severin
Data / ora Sâmbătă 3 iulie – ora 12:00 Ședință Foto jucători ACS Pădureni

 

 

Grupa B

  1. CSC Ghiroda
  2. Academia Brosovszky
  3. CSM Lugoj
  4. FC UTA Arad
  5. Sport Kids Dr Tr Severin

 

Nr meci Data Teren Ora Echipa 1 Echipa 2 Scor
02 Vineri 2 iulie Covaci 2 17:00 CSC Ghiroda Academia Brosovszky 10 – 4
04 Vineri 2 iulie Covaci 2 17:45 CSM Lugoj FC UTA Arad 5 – 5
06 Vineri 2 iulie Covaci 2 18:30 Academia Brosovszky Sport Kids Dr Tr Severin 4 – 4
08 Vineri 2 iulie Covaci 2 19:15 CSC Ghiroda FC UTA Arad 13 – 1
10 Vineri 2 iulie Covaci 2 20:00 CSM Lugoj Sport Kids Dr Tr Severin 9 – 2
12 Sâmbătă 3 iulie Covaci 2 09:00 Academia Brosovszky FC UTA Arad
14 Sâmbătă 3 iulie Covaci 2 9:45 CSC Ghiroda CSM Lugoj
Data / ora Sâmbătă 3 iulie – ora 10:15 Ședință Foto jucători Academia Brosovszky
Data / ora Sâmbătă 3 iulie – ora 10:30 Ședință Foto jucători FC UTA Arad
16 Sâmbătă 3 iulie Covaci 2 10:30 FC UTA Arad Sport Kids Dr Tr Severin
18 Sâmbătă 3 iulie Covaci 2 11:15 Academia Brosovszky CSM Lugoj
Data / ora Sâmbătă 3 iulie – ora 11:30 Ședință Foto jucători Sport Kids Dr Tr Severin
20 Sâmbătă 3 iulie Covaci 2 12:00 CSC Ghiroda Sport Kids Dr Tr Severin
Data / ora Sâmbătă 3 iulie – ora 12:00 Ședință Foto jucători CSM Lugoj

 

PROGRAM FAZE ELIMINATORII

 

Nr meci Data Teren Ora Echipa 1 Echipa 2 Scor
21 Sâmbătă 3 iulie Covaci 1 17:45 Loc 3 A Loc 4 B
Data / ora Sâmbătă 3 iulie – ora 18:30 Ședință Foto jucători
22 Sâmbătă 3 iulie Covaci 1 18:30 Loc 3 B Loc 4 A
23 Sâmbătă 3 iulie Covaci 1 19:15 Loc 1 A Loc 2 B
24 Sâmbătă 3 iulie Covaci 1 20:00 Loc 1 B Loc 2 A
25 Duminică 3 iulie Covaci 2 09:00 Loc 5 A Loc 5 B
26 Duminică 3 iulie Covaci 1 09:00 Pierzator meci 21 Pierzator meci 22
27 Duminică 3 iulie Covaci 2 09:45 Castigator meci 21 Castigator meci 22
28 Duminică 3 iulie Covaci 1 10:00 Pierzator meci 23 Pierzator meci 24
29 Duminică 3 iulie Covaci 1 09:45 Castigator meci 23 Castigator meci 24

 

Related Articles

Faci un comentariu sau dai un răspuns?

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

P