• 23 iulie 2021
  • Last Update 22 iulie 2021 7:32 AM
  • Bucuresti

Program desfășurare meciuri Cupa Campionilor U15

Program desfășurare meciuri Cupa Campionilor U15
  •  
  •  
  •  
  •  

 

Vă prezentăm grupele și tabloul complet al meciurilor din cadrul Turneului Național al celor mai bune echipe juniori născuți 2007, Trofeul Sfinx U15 – Cupa Campionilor, ce se va desfășura în perioada 3 – 6 iulie la Câmpulung Muscel.

 

  • Primii cei mai buni 18-22 juniori ai acestui Turneu și primii 2 Antrenori, vor forma împreună lotul Reprezentativei Sfinx România U15 ce va fi prezentă la un puternic și valoros Turneu Internațional, în toamna acestui an sau în primăvara 2022, și vor beneficia, timp de un an, de promovare intensă, media și sportivă, atât la nivel național, cât și European.
  • Clasificarea/Topul jucătorilor la acest turneu se va face la fiecare meci, de către observatori Sfinx Football, iar rezultatele lor se vor cumula pe toata durata competiției, în funcție de prestația fiecărui junior și al nivelului competițional al meciurilor.

 

Grupa A

  1. Steaua Magică Iași
  2. CSS Dinicu Golescu
  3. LPS Pitești
  4. Alma Sibiu

 

002 Sâmbătă 3 iulie 17:30 Municipal Câmpulung CSS Dinicu Golescu Alma Sibiu 1 – 0
004 Sâmbătă 3 iulie 19:15 Lerești Steaua Magică Iași LPS Pitești 0 – 1
006 Duminică 4 iulie 09:30 Municipal Câmpulung CSS Dinicu Golescu LPS Pitești 1 – 1
008 Duminică 4 iulie 11:15 Lerești Steaua Magică Iași Alma Sibiu 3 – 2
010 Duminică 4 iulie 17:30 Municipal Câmpulung Steaua Magică Iași CSS Dinicu Golescu 1 – 3
012 Duminică 4 iulie 19:15 Lerești LPS Pitești Alma Sibiu 1 – 3

 

 

Grupa B

  1. Viitorul Năsăud
  2. FC Argeș
  3. Universitatea Craiova
  4. CSM Codlea

 

001 Sâmbătă 3 iulie 17:30 Lerești FC Argeș CSM Codlea 12 – 0
003 Sâmbătă 3 iulie 19:15 Municipal Câmpulung Viitorul Năsăud Universitatea Craiova 1 – 3
005 Duminică 4 iulie 09:30 Lerești FC Argeș Universitatea Craiova 1 – 3
007 Duminică 4 iulie 11:15 Municipal Câmpulung Viitorul Năsăud CSM Codlea 3 – 0
009 Duminică 4 iulie 17:30 Lerești Viitorul Năsăud FC Argeș 0 – 4
011 Duminică 4 iulie 19:15 Municipal Câmpulung Universitatea Craiova CSM Codlea 7 – 0

 

PROGRAM FAZE ELIMINATORII

 

013 Luni 5 iulie 09:30 Municipal Câmpulung Steaua Magică Iași CSM Codlea 10-0
014 Luni 5 iulie 11:15 Municipal Câmpulung Viitorul Nasaud Alma Sibiu 2-1
015 Luni 5 iulie 17:30 Lerești Universitatea Craiova LPS Pitesti 5-0
016 Luni 5 iulie 19:15 Lerești CSS Dinicu Golescu FC Arges 0-5
017 Marti 6 iulie 08:30 Municipal Câmpulung – T2 Pierzător Meci 013 Pierzător Meci 014
018 Marti 6 iulie 09:15 Municipal Câmpulung – T1 Pierzător Meci 015 Pierzător Meci 016
019 Marti 6 iulie 10:15 Municipal Câmpulung – T2 Câștigător Meci 013 Câștigător Meci 014
020 Marti 6 iulie 11:00 Municipal Câmpulung – T1 Câștigător Meci 015 Câștigător Meci 016

 

 

 

 

Related Articles

Faci un comentariu sau dai un răspuns?

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *