• 23 iulie 2021
  • Last Update 22 iulie 2021 7:32 AM
  • Bucuresti

Programul complet de desfășurare meciuri DIDI Premier Cup U8, copii născuți 2013

Programul complet de desfășurare meciuri DIDI Premier Cup U8, copii născuți 2013
  •  
  •  
  •  
  •  

 

Vă prezentăm grupele și tabloul complet al meciurilor din cadrul DIDI Premier Cup, al doilea Turneu Preliminar Național al celor mai curajoase echipe juniori născuți 2013, ce se va desfășura în perioada 11-13 Iunie la Iași.

  • Primele 4 clasate în cadrul acestui turneu se vor califica direct la Turneul Final Național al celor mai bune echipe juniori născuți 2013, Trofeul Sfinx U8 – Cupa Campionilor, ce se va desfășura la sfârșitul lunii august, la Câmpulung Muscel

 

Grupa A

  1. Kids Tâmpa Brașov
  2. Junior Botoșani
  3. United Juniors Iași
  4. DIDI Junior Galben
Nr meci Data Ora Echipa 1 Echipa 2 Scor Final
03 Vineri 11 iunie 19:30 DIDI Junior Galben Kids Tâmpa Brașov 14 – 0
04 Sâmbătă 12 iunie 09:30 Junior Botoșani United Juniors Iași 5 – 0
07 Sâmbătă 12 iunie 12:00 Kids Tâmpa Brașov Junior Botoșani 0 – 4
08 Sâmbătă 12 iunie 12:50 DIDI Junior Galben United Juniors Iași 14 – 0
11 Sâmbătă 12 iunie 17:40 Kids Tâmpa Brașov United Juniors Iași 3 – 6
12 Sâmbătă 12 iunie 18:30 DIDI Junior Galben Junior Botoșani 7 – 4

 

 

 

Grupa B

  1. Academia Radu Rebeja Chișinău
  2. DIDI Junior Negru
  3. Celta Academy Brașov
  4. Real Junior Vaslui
Nr meci Data Ora Echipa 1 Echipa 2 Scor Final
01 Vineri 11 iunie 17:50 DIDI Junior Negru Celta Academy Brașov 1 – 4
02 Vineri 11 iunie 18:40 Academia  Radu Rebeja Chișinău Real Junior Vaslui 7 – 0
05 Sâmbătă 12 iunie 10:20 Academia  Radu Rebeja Chișinău Celta Academy Brașov 6 – 1
06 Sâmbătă 12 iunie 11:10 DIDI Junior Negru Real Junior Vaslui 3 – 2
09 Sâmbătă 12 iunie 16:00 Celta Academy Brașov Real Junior Vaslui 5 – 2
10 Sâmbătă 12 iunie 16:50 Academia  Radu Rebeja Chișinău DIDI Junior Negru 3 – 2

 

 

PROGRAM FAZE ELIMINATORII

 

Nr meci Data Ora Echipa 1 Echipa 2 Scor Final
13 Duminică 13 iunie 09:00 United Junior Iasi Real Junior Vaslui 0 – 2
14 Duminică 13 iunie 09:50 DIDI Junior Negru Kids Tampa Brasov 4 – 5
15 Duminică 13 iunie 10:40 DIDI Junior Galben Celta Academy Brasov 10 – 2
16 Duminică 13 iunie 11:30 Academia Radu Rebeja Chisinau Junior Botosani 2 – 3
17 Duminică 13 iunie 12:20 United Juniors Iasi DIDI Junior Negru 2 – 3
18 Duminică 13 iunie 13:10 Real Junior Vaslui Kids Tampa Brasov 4 – 5
19 Duminică 13 iunie 14:55 Celta Academy Brasov Academia Radu Rebeja Chisinau 1 – 3
20 Duminică 13 iunie 15:45 DIDI Junior Iasi Junior Botosani 7 – 1

 

Related Articles

Faci un comentariu sau dai un răspuns?

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *