• 22 februarie 2024
  • Last Update 24 decembrie 2023 11:35 AM
  • Bucuresti

Program desfășurare meciuri Trofeul Sfinx PitiCup U8

Program desfășurare meciuri Trofeul Sfinx PitiCup U8

 

Vă prezentăm grupele și tabloul complet al meciurilor din cadrul Turneului Preliminar Național al celor mai curajoase echipe juniori născuți 2013, Trofeul Sfinx PitiCup U8, ce se va desfășura în perioada 4-6 Iunie la Rucăr.

  • Toate meciurile vor fi transmise video si comentate Live. Le puteti viziona în direct pe pagina de facebook Sfinx Football
  • Primele 4 clasate în cadrul acestui turneu se vor califica direct la Turneul Final Național al celor mai bune echipe juniori născuți 2013, Trofeul Sfinx U8 – Cupa Campionilor, ce se va desfășura la sfârșitul lunii august, la Câmpulung Muscel

 

Grupa A

  1. Viitorul Argeș
  2. Luceafărul Târgoviște
  3. Kids Tâmpa Brașov
  4. CSS Dinicu Golescu
Nr meci Data Ora Echipa 1 Echipa 2 Scor Final
01 Vineri 4 iunie 15:15 Viitorul Argeș Luceafărul Târgoviște 9 – 1
03 Vineri 4 iunie 16:45 Kids Tâmpa Brașov CSS Dinicu Golescu 4 – 1
05 Vineri 4 iunie 18:15 Viitorul Argeș Kids Tâmpa Brașov 8 – 1
07 Sâmbătă 5 iunie 9:00 Luceafărul Târgoviște CSS Dinicu Golescu 16 – 1
09 Sâmbătă 5 iunie 10:30 Viitorul Argeș CSS Dinicu Golescu 24 – 1
12 Sâmbătă 5 iunie 12:45 Luceafărul Târgoviște Kids Tâmpa Brașov 4 – 3

 

 

 

Grupa B

  1. New Stars FA București
  2. Sport Star Buzău
  3. Inter Câmpulung
  4. Academia Muscelul
Nr meci Data Ora Echipa 1 Echipa 2 Scor Final
02 Vineri 4 iunie 16:00 New Stars FA București Sport Star Buzău 12 – 0
04 Vineri 4 iunie 17:30 New Stars FA București Inter Câmpulung 7 – 1
06 Vineri 4 iunie 19:00 Inter Câmpulung Academia Muscelul 9 – 1
08 Sâmbătă 5 iunie 9:45 Sport Star Buzău Academia Muscelul 5 – 0
10 Sâmbătă 5 iunie 11:15 New Stars FA București Academia Muscelul 15 – 1
11 Sâmbătă 5 iunie 12:00 Sport Star Buzău Inter Câmpulung 1 – 11

 

 

PROGRAM FAZE ELIMINATORII

 

Nr meci Data Ora Echipa 1 Echipa 2 Scor Final
13 Sâmbătă 5 iunie 17:00 Kids Tâmpa Brasov Academia Muscelul 4 – 0
14 Sâmbătă 5 iunie 17:45 Sport Star Buzău CSS Dinicu Golescu 3 – 1
15 Sâmbătă 5 iunie 18:30 Viitorul Argeș Inter Câmpulung 4 – 1
16 Sâmbătă 5 iunie 19:15 New Stars București Luceafărul Târgoviște 12 – 1
17 Duminică 6 iunie 9:00 Academia Muscelul CSS Dinicu Golescu
18 Duminică 6 iunie 9:45 Kids Tampa Brasov Sport Star Buzau
19 Duminică 6 iunie 10:30 Inter Campulung Luceafarul Targoviste
20 Duminică 6 iunie 11:15 Viitorul Arges New Stars Bucuresti

 

 

Related Articles

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *