• 14 mai 2021
  • Last Update 9 mai 2021 7:48 AM
  • Bucuresti

Programul complet al meciurilor – Trofeul Sfinx U10 Cupa Campionilor (5-9 Mai, Câmpulung Muscel)

Programul complet al meciurilor – Trofeul Sfinx U10 Cupa Campionilor (5-9 Mai, Câmpulung Muscel)
  •  
  •  
  •  
  •  

Vă prezentăm grupele și tabloul complet al meciurilor din cadrul Turneului Final Național al celor mai bune echipe juniori născuți 2011, Trofeul Sfinx U10 – Cupa Campionilor, ce se va desfășura în perioada 5-9 mai la Câmpulung Muscel.

.

 

Grupa A

  1. ACS Viitorul Argeș
  2. AS DIDI Junior Iași
  3. Luceafărul 2010 Cluj
  4. GT Sport Junior Alba Iulia
  5. Luceafărul Târgoviște
  6. ACS Miercurea Nirajului

 

Nr meci Data Ora Teren Echipa 1 Echipa 2
001 Miercuri 5 Mai 15:00 T1 ACS Viitorul Argeș GT Sport Junior Alba Iulia
005 Miercuri 5 Mai 16:00 T1 AS DIDI Junior Iași Luceafărul Târgoviște
009 Miercuri 5 Mai 17:00 T1 Luceafărul 2010 Cluj ACS Miercurea Nirajului
013 Miercuri 5 Mai 18:00 T1 AS DIDI Junior Iași GT Sport Junior Alba Iulia
020 Joi 6 Mai 09:15 T4 ACS Viitorul Argeș ACS Miercurea Nirajului
024 Joi 6 Mai 10:15 T4 Luceafărul 2010 Cluj Luceafărul Târgoviște
028 Joi 6 Mai 11:15 T4 AS DIDI Junior Iași ACS Miercurea Nirajului
032 Joi 6 Mai 12:15 T4 GT Sport Junior Alba Iulia Luceafărul Târgoviște
035 Joi 6 Mai 16:30 T3 ACS Viitorul Argeș Luceafărul 2010 Cluj
039 Joi 6 Mai 17:30 T3 GT Sport Junior Alba Iulia ACS Miercurea Nirajului
043 Joi 6 Mai 18:30 T3 AS DIDI Junior Iași Luceafărul 2010 Cluj
046 Vineri 7 Mai 08:45 T2 ACS Viitorul Argeș Luceafărul Târgoviște
050 Vineri 7 Mai 09:45 T2 Luceafărul 2010 Cluj GT Sport Junior Alba Iulia
054 Vineri 7 Mai 10:45 T2 ACS Viitorul Argeș AS DIDI Junior Iași
058 Vineri 7 Mai 11:45 T2 Luceafărul Târgoviște ACS Miercurea Nirajului

 

 

Grupa B

  1. ACS Kids Tâmpa Brașov
  2. Steaua Magică Iași
  3. AS Zenit Oradea
  4. Optimum Alba Iulia
  5. FC Voluntari
  6. CS Dinamo București

 

002 Miercuri 5 Mai 15:15 T2 Optimum Alba Iulia CS Dinamo București
006 Miercuri 5 Mai 16:15 T2 Steaua Magică Iași FC Voluntari
010 Miercuri 5 Mai 17:15 T2 AS Zenit Oradea CS Dinamo Bucuresti
014 Miercuri 5 Mai 18:15 T2 Steaua Magică Iași Optimum Alba Iulia
021 Joi 6 Mai 13:00 T1 AS Zenit Oradea FC Voluntari
017 Joi 6 Mai 09:30 T1 ACS Kids Tâmpa Brașov CS Dinamo București
044 Joi 6 Mai 10:30 T1 Steaua Magică Iași AS Zenit Oradea
002 Joi 6 Mai 11:30 T1 ACS Kids Tâmpa Brașov Optimum Alba Iulia
036 Joi 6 Mai 16:45 T4 ACS Kids Tâmpa Brașov AS Zenit Oradea
029 Joi 6 Mai 17:45 T4 Optimum Alba Iulia FC Voluntari
025 Joi 6 Mai 18:45 T4 Steaua Magică Iași CS Dinamo București
059 Vineri 7 Mai 09:00 T3 FC Voluntari CS Dinamo
055 Vineri 7 Mai 10:00 T3 ACS Kids Tâmpa Brașov Steaua Magică Iași
051 Vineri 7 Mai 11:00 T3 AS Zenit Oradea Optimum Alba Iulia
047 Vineri 7 Mai 12:00 T3 ACS Kids Tâmpa Brașov FC Voluntari

 

Grupa C 

  1. FC FCSB
  2. CS Eforie
  3. ACS MF Hunedoara
  4. FC Argeș
  5. ACS Alma Sibiu
  6. Universitatea Craiova

 

Nr meci Data Ora Teren Echipa 1 Echipa 2
003 Miercuri 5 Mai 15:30 T3 FC FCSB FC Argeș
007 Miercuri 5 Mai 16:30 T3 CS Eforie ACS Alma Sibiu
011 Miercuri 5 Mai 17:30 T3 ACS MF Hunedoara Universitatea Craiova
015 Miercuri 5 Mai 18:30 T3 CS Eforie FC Argeș
018 Joi 6 Mai 08:45 T2 FC FCSB Universitatea Craiova
022 Joi 6 Mai 09:45 T2 ACS MF Hunedoara ACS Alma Sibiu
026 Joi 6 Mai 10:45 T2 CS Eforie Universitatea Craiova
030 Joi 6 Mai 11:45 T2 FC Argeș ACS Alma Sibiu
033 Joi 6 Mai 16:00 T1 FC FCSB ACS MF Hunedoara
037 Joi 6 Mai 17:00 T1 FC Argeș Universitatea Craiova
041 Joi 6 Mai 18:00 T1 CS Eforie ACS MF Hunedoara
048 Vineri 7 Mai 09:15 T4 FC FCSB ACS Alma Sibiu
052 Vineri 7 Mai 10:15 T4 ACS MF Hunedoara FC Argeș
056 Vineri 7 Mai 11:15 T4 FC FCSB CS Eforie
060 Vineri 7 Mai 12:15 T4 ACS Alma Sibiu Universitatea Craiova

 

Grupa D

  1. CSC Ghiroda
  2. CS Luceafărul Tg Jiu
  3. FC Kinder Brăila
  4. Atletico Junior Bacău
  5. AFC Oltenia Rm Vâlcea
  6. ASC Inter Câmpulung

 

Nr meci Data Ora Teren Echipa 1 Echipa 2
004 Miercuri 5 Mai 15:45 T4 CSC Ghiroda Atletico Junior Bacău
008 Miercuri 5 Mai 16:45 T4 CS Luceafărul Tg Jiu AFC Oltenia Rm Vâlcea
012 Miercuri 5 Mai 17:45 T4 FC Kinder Brăila ACS Inter Câmpulung
016 Miercuri 5 Mai 18:45 T4 CS Luceafărul Tg Jiu Atletico Junior Bacău
019 Joi 6 Mai 09.00 T3 CSC Ghiroda ACS Inter Câmpulung
023 Joi 6 Mai 10:00 T3 FC Kinder Brăila AFC Oltenia Rm Vâlcea
027 Joi 6 Mai 11:00 T3 CS Luceafărul Tg Jiu ACS Inter Câmpulung
031 Joi 6 Mai 12:00 T3 Atletico Junior Bacău AFC Oltenia Rm Vâlcea
034 Joi 6 Mai 16:15 T2 CSC Ghiroda FC Kinder Brăila
038 Joi 6 Mai 17:15 T2 Atletico Junior Bacău ACS Inter Câmpulung
042 Joi 6 Mai 18:15 T2 CS Luceafărul Tg Jiu FC Kinder Brăila
045 Vineri 7 Mai 08:30 T1 CSC Ghiroda AFC Oltenia Rm Vâlcea
049 Vineri 7 Mai 09:30 T1 FC Kinder Brăila Atletico Junior Bacău
053 Vineri 7 Mai 10:30 T1 CSC Ghiroda CS Luceafărul Tg Jiu
057 Vineri 7 Mai 11:30 T1 AFC Oltenia Rm Vâlcea ACS Inter Câmpulung

 

PROGRAM FAZE ELIMINATORII

 

061 Vineri 7 Mai (Optimi 1-16) 16:30 T1 ACS Viitorul Arges Zenit Oradea
062 Vineri 7 Mai (Optimi 1-16) 16:45 T2 FC FCSB Luceafarul Tg Jiu
063 Vineri 7 Mai (Optimi 1-16) 17:00 T3 Steaua Magica Iasi Alma Sibiu
064 Vineri 7 Mai (Optimi 1-16) 17:15 T4 Oltenia Rm Valcea Luceafarul 2010 Cluj
065 Vineri 7 Mai (Optimi 1-16) 17:30 T1 CS Eforie Atletico Junior Bacau
066 Vineri 7 Mai (Optimi 1-16) 17:45 T2 AS DIDI Junior Iasi FC Voluntari
067 Vineri 7 Mai (Optimi 1-16) 18:00 T3 CSC Ghiroda ACS Miercurea Nirajului
068 Vineri 7 Mai (Optimi 1-16) 18:15 T4 Kids Tampa Brasov Universitatea Craiova
069 Sâmbătă 8 Mai (Sferturi 17-24) 08:45 T2 GT Sport Alba Iulia ACS Inter Campulung
070 Sâmbătă 8 Mai (Sferturi 17-24) 09:00 T4 Optimum Alba Iulia ACS MF Hunedoara
071 Sâmbătă 8 Mai (Sferturi 17-24) 09:15 T3 FC Arges Luceafarul Targoviste
072 Sâmbătă 8 Mai (Sferturi 17-24) 09:30 T1 Kinder Braila CS Dinamo Bucuresti
073 Sâmbătă 8 Mai (Sferturi 1-8) 09:45 T2 Viitorul Arges FC FCSB
074 Sâmbătă 8 Mai (Sferturi 1-8) 10:00 T4 Steaua Magica Iasi Luceafarul 2010 Cluj
075 Sâmbătă 8 Mai (Sferturi 9-16) 10:15 T3 Zenit Oradea Luceafarul Tg Jiu
076 Sâmbătă 8 Mai (Sferturi 9-16) 10:30 T1 Alma Sibiu Oltenia Rm Valcea
077 Sâmbătă 8 Mai (Sferturi 1-8) 10:45 T2 CS Eforie AS DIDI Junior Iasi
078 Sâmbătă 8 Mai (Sferturi 1-8) 11:00 T4 CSC Ghiroda Universitatea Craiova
079 Sâmbătă 8 Mai (Sferturi 9-16) 11:15 T3 Atletico Junior Bacau FC Voluntari
080 Sâmbătă 8 Mai (Sferturi 9-16) 11:30 T1 ACS Miercurea Nirajului Kids Tampa Brasov
081 Sâmbătă 8 Mai (Semi 21-24) 15.30 T1 ACS Inter Campulung ACS MF Hunedoara
082 Sâmbătă 8 Mai (Semi 21-24) 15:45 T2 FC Arges Kinder Braila
083 Sâmbătă 8 Mai (Semi 17-20) 16:00 T3 GT Sport Alba Iulia Optimum Alba Iulia
084 Sâmbătă 8 Mai (Semi 17-20) 16:15 T4 Luceafarul Targoviste CS Dinamo Bucuresti
085 Sâmbătă 8 Mai (Semi 5-8) 16:30 T1 FC FCSB Luceafarul 2010 Cluj
086 Sâmbătă 8 Mai (Semi 13-16) 16:45 T2 Zenit Oradea Oltenia Rm Valcea
087 Sâmbătă 8 Mai (Semi 9-12) 17:00 T3 Luceafarul Tg Jiu Alma Sibiu
088 Sâmbătă 8 Mai (Semi 1-4) 17:15 T4 Viitorul Arges Steaua Magica Iasi
089 Sâmbătă 8 mai (Semi 5-8) 17:30 T1 CS Eforie Universitatea Craiova
090 Sâmbătă 8 Mai (Semi 13-16) 17:45 T2 Atletico Junior Bacau ACS Miercurea Nirajului
091 Sâmbătă 8 Mai (semi 9-12) 18:00 T3 FC Voluntari Kids Tampa Brasov
092 Sâmbătă 8 Mai (Semi 1-4) 18:15 T4 AS DIDI Junior Iasi CSC Ghiroda
093 Duminică 9 Mai (Finala 23-24) 08:30 T1 ACS Inter Campulung Kinder Braila
094 Duminică 9 Mai (Finala 21-22) 08:45 T2 ACS MF Hunedoara FC Arges
095 Duminică 9 Mai (Finala 19-20) 09:00 T3 GT Sport Alba Iulia CS Dinamo Bucuresti
096 Duminică 9 Mai (Finala 17-18) 09:15 T4 Optimum Alba Iulia Luceafarul Targoviste
097 Duminică 9 Mai (Finala 15-16) 09:30 T1 Zenit Oradea Atletico Junior Bacau
098 Duminică 9 Mai (Finala 13-14) 09:45 T2 Oltenia Rm Valcea ACS Miercurea Nirajului
099 Duminică 9 Mai (Finala 11-12) 10:00 T3 Luceafarul Tg Jiu Kids Tampa Brasov
100 Duminică 9 Mai (Finala 3-4) 10:15 T4 Steaua Magica Iasi AS DIDI Junior Iasi
101 Duminică 9 Mai (Finala 9-10) 10:30 T1 Alma Sibiu FC Voluntari
102 Duminică 9 Mai (Finala 7-8) 10:45 T2 FC FCSB Universitatea Craiova
103 Duminică 9 Mai (Finala 5-6) 11:00 T3 Luceafarul 2010 Cluj CS Eforie
104 Duminică 9 Mai (Finala 1-2) 11:15 T4 Viitorul Arges CSC Ghiroda

Related Articles

6 Comments

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *