• 25 mai 2024
  • Last Update 24 mai 2024 9:52 PM
  • Bucuresti

Programul complet al meciurilor – Turneul Final Național Sfinx U8

Vă prezentăm grupele și tabloul meciurilor din cadrul Turneului Național al celor mai bune echipe, Trofeul Sfinx U8 – Cupa Campionilor, ce se va desfășura în perioada 18 – 22 August  la Campulung Muscel.

Grupa A

    INTER CAMPULUNG

         CHELSEA BUCURESTI

         DIDI JUNIOR IASI

         ACS Petre Iliescu

         SPORTING CLUJ

     FC U CLUJ

      CSM LUGOJ

 

01 Miercuri 18 August 18:15 T 1
INTER CAMPULUNG

CSM LUGOJ

0-22
02  Miercuri 18 August 18:15

T 3

CHELSEA BUCURESTI
FC U CLUJ

3-0
03  Miercuri 18 August 19:15 T 3
DIDI JUNIOR IASI

SPORTING CLUJ

9-0
04 Joi 19  August 09:00 T 3
INTER CAMPULUNG
FC U CLUJ

0-25
05 Joi 19  August 09:00 T 2
DIDI JUNIOR IASI

ACS Petre Iliescu

 

12-0
06 Joi 19  August 10:00 T 2
CHELSEA BUCURESTI

CSM LUGOJ

3-1
07 Joi 19  August 11:00 T 2
INTER CAMPULUNG

SPORTING CLUJ

1-17
08 Joi 19  August 11:00 T4
DIDI JUNIOR IASI

FC U CLUJ

10-2
09 Joi 19  August 17:15 T 3
CHELSEA BUCURESTI

ACS Petre Iliescu

 

14-2
10 Joi 19  August 18:15 T 1
DIDI JUNIOR IASI

CSM LUGOJ

11-1
11 Joi 19  August 19:15 T 3
INTER CAMPULUNG

ACS Petre Iliescu

 

5-2
12 Joi 19  August 19:15 T 2
CHELSEA BUCURESTI

SPORTING CLUJ

6-7
13 Vineri 20 August 09:00 T 3
CHELSEA BUCURESTI

DIDI JUNIOR IASI

0-5
14 Vineri 20 August 10:00 T 1
ACS Petre Iliescu

 

CSM LUGOJ

4-6
15 Vineri 20 August 10:00 T 3
SPORTING CLUJ

FC U CLUJ

3-1
16 Vineri 20 August 11:00 T 1
INTER CAMPULUNG

DIDI JUNIOR IASI

0-15
17 Vineri 20 August 17:15 T 1
SPORTING CLUJ

CSM LUGOJ

0-3
18 Vineri 20 August 17:15 T 3
ACS Petre Iliescu

 

FC U CLUJ

3-4
19 Vineri 20 August 18:15 T 3
INTER CAMPULUNG

CHELSEA BUCURESTI

0-24
20 Vineri 20 August 19:15 T 1
ACS Petre Iliescu

 

SPORTING CLUJ

4-5
21 Vineri 20 August 19:15 T 3
FC U CLUJ

CSM LUGOJ

2-4

 

Grupa B

CSC GHIRODA

PROGRESUL 1944 SPARTAC

ACADEMIA U CLUJ LUCEAFARUL

CSC DINICU GOLESCU

 FC Campulung

  GT SPORT ALBA IULIA

SOIMII LIPOVA

 

 

 

22 Miercuri 18 August 18:15 T 2
CSC GHIRODA

SOIMII LIPOVA

8-1
23 Miercuri 18 August 19:15 T 2
PROGRESUL 1944 SPARTAC

GT SPORT ALBA IULIA

2-3
24 Miercuri 18 August 19:15 T 1
ACADEMIA U CLUJ LUCEAFARUL

FC Campulung

 

13-0
25 Joi 19  August 09:00 T 1
CSC GHIRODA

GT SPORT ALBA IULIA

6-2
26 Joi 19  August 09:00 T 4
ACADEMIA U CLUJ LUCEAFARUL
CSC DINICU GOLESCU

9-0
27 Joi 19  August 10:00 T 1
PROGRESUL 1944 SPARTAC

SOIMII LIPOVA

5-8
28 Joi 19  August 11:00 T 3
CSC GHIRODA

FC Campulung

 

13-0
29 Joi 19  August 11:00 T 1
ACADEMIA U CLUJ LUCEAFARUL

GT SPORT ALBA IULIA

6-3
30 Joi 19  August 17:15 T 2
PROGRESUL 1944 SPARTAC

CSC DINICU GOLESCU

7-1
31 Joi 19  August 18:15 T 2
ACADEMIA U CLUJ LUCEAFARUL

SOIMII LIPOVA

5-4
32 Joi 19  August 19:15 T 1
CSC GHIRODA

CSC DINICU GOLESCU

10-0
33 Joi 19  August 19:15 T 4
PROGRESUL 1944 SPARTAC

FC Campulung

 

7-2
34 Vineri 20 August 09:00 T 4
PROGRESUL 1944 SPARTAC

ACADEMIA U CLUJ LUCEAFARUL

1-8
35 Vineri 20 August 10:00 T 2
CSC DINICU GOLESCU

SOIMII LIPOVA

2-8
36 Vineri 20 August 10:00 T 4
FC Campulung

 

GT SPORT ALBA IULIA

1-3
37 Vineri 20 August 11:00 T 2
CSC GHIRODA

ACADEMIA U CLUJ LUCEAFARUL

1-1
38 Vineri 20 August 17:15 T 2
FC Campulung

 

SOIMII LIPOVA

0-4
39 Vineri 20 August 17:15 T 4
CSC DINICU GOLESCU

GT SPORT ALBA IULIA

0-2
40 Vineri 20 August 18:15 T 4
CSC GHIRODA

PROGRESUL 1944 SPARTAC

6-2
41 Vineri 20 August 19:15 T 2
CSC DINICU GOLESCU

FC Campulung

 

2-1
42 Vineri 20 August 19:15 T 4
GT SPORT ALBA IULIA

SOIMII LIPOVA

0-3
43 Sambata 21 August 09:00 T 3
CSS DINICU GOLESCU

 

ACS Petre Iliescu

 

2-1
44 Sambata 21 August 10:00 T 1
DIDI JUNIOR IASI

 

GT SPORT ALBA IULIA

 

8-0
45 Sambata 21 August 10:00 T 2
CHELSEA BUCURESTI

 

SOIMII LIPOVA

 

10-1
46 Sambata 21 August 10:00 T 3
INTER CAMPULUNG

 

FC Campulung

 

0-8
47 Sambata 21 August 11:00 T 1
CSM LUGOJ

 

ACADEMIA U CLUJ LUCEAFARUL

 

48 Sambata 21 August 11:00 T 2
CSC GHIRODA

 

SPORTING CLUJ

 

49 Sambata 21 August 11:00 T 3
FC U CLUJ

 

ACS Petre Iliescu

 

50 Sambata 21 August 17:00 T 3
PROGRESUL 1944 BUCURESTI

 

FC Campulung

 

51 Sambata 21 August 18:00 T 1
CASTIGATOARE
MECI 44
CASTIGATOARE
MECI 47
52 Sambata 21 August 18:00 T 2
PIERZATOR
MECI 44

 

PIERZATOR
MECI 47

 

53 Sambata 21 August 18:00 T 3
FC U CLUJ

 

CSS DINICU GOLESCU

 

54 Sambata 21 August 19:00 T 3
INTER CAMPULUNG

 

PROGRESUL 1944 SPARTAC

 

55 Sambata 21 August 19:00 T 1
CASTIGATOARE
MECI 45

 

CASTIGATOARE
MECI 48

 

56 Sambata 21 August 19:00 T 2
PIERZATOR
MECI 45

 

PIERZATOR
MECI 48

 

57 Duminica 22 August 09:30 T 3
LOC 3 GRUPA A

FAZE 9-14

 

LOC 3 GRUPA B

FAZE 9-14

 

58 Duminica  22 August 09:30 T 4
LOC 2 GRUPA A

FAZE 9-14

 

LOC 2 GRUPA A

FAZE 9-14

 

59 Duminica  22 August 10:30 T4
LOC 1 GRUPA A

FAZE 9-14

 

LOC 1 GRUPA B

FAZE 9-14

 

60 Duminica  22 August 10:30 T 3
PIERZATOR
MECI 56

 

PIERZATOR
MECI 52

 

61 Duminica  22 August 10:30 T 2
CASTIGATOARE
MECI 56

 

CASTIGATOARE
MECI 52

 

62 Duminica  22 August 10:30 T 1
PIERZATOR
MECI 51

 

PIERZATOR
MECI 55

 

63 Duminica  22 August 11:30 T 1
CASTIGATOARE
MECI 51

 

CASTIGATOARE
MECI 55

 

Related Articles

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *