• 18 iulie 2024
  • Last Update 25 mai 2024 9:30 PM
  • Bucuresti

Program Meciuri Turneul Final Național Sfinx U11 (2012) – Cupa Campionilor, sezon 2022-2023

Program Meciuri Turneul Final Național Sfinx U11 (2012) – Cupa Campionilor, sezon 2022-2023
Grupa A

U Evolution Cluj

Atletico Arad

Lions FC Bucuresti

Alma Sibiu

FC U Cluj

 

Marți – 13 iunie
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
11:40 M01 T1 U Evolution Cluj Atletico Arad 1-2
12:45 M03 T1 Lions FC Bucuresti Alma Sibiu 4-0
13:50 M08 T1 Atletico Arad Olimpia Salonta 2-0

 

Miercuri – 14 iunie
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
10:05 M08 T1 Atletico Arad Lions FC București 0-2
12:15 M11 T1 Linos FC București FC U Cluj 2-0
14:25 M14 T1 Atletico Arad Alma Sibiu 5-0
14:25 M15 T2 U Evolution Cluj FC U Cluj 6-0
16:35 M17 T1 U Evolution Cluj Lions FC Bucuresti 0-2
17:40 M18 T1 Alma Sibiu FC U Cluj 3-1
19:50 M20 T1 U Evolution Cluj Alma Sibiu 1-1

Clasament Final / Grupa A

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Puncte
1 Lions FC Bucuresti  4  4  0  0  10  0  12
2 Atletico Arad  4  3  0  1  9
3 U Evolution Cluj 4 1 1 2 8 5 4
4 Alma Sibiu 4 1 1 2 4 11 4
5 FC U Cluj 4 0 0 4 1 13 0

 

 

Grupa B

Academia U Cluj Luceafărul

DIDI Junior Iași

CSM Reșița

Olimpia Salonta

Clul City REvolution

 

Marti  – 13 iunie
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
11:40 M02 T2 Academia U Cluj Luceafărul CSM Reșița 6-1
12.45 M04 T2 DIDI Junior Iași Cluj City REvolution 8-0
13:50 M05 T1 CSM Reșița Olimpia Salonta 2-1

 

 

Miercuri – 14 iunie
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
09:00 M07 T1 CSM Reșița DIDI Junior Iași LIVE 0-4
10:05 M09 T2 Cluj City REvolution Olimpia Salonta 0-5
11:10 M10 T1 Academia U Cluj Luceafărul DIDI Junior Iași LIVE 2-3
12.15 M12 T2 CSM Reșița Cluj City Revolution 3-0
13:20 M13 T1 Academia U Cluj Luceafărul Olimpia Salonta LIVE 5-0
15:30 M16 T1 DIDI Junior Iași Olimpia Salonta LIVE 3-1
18:45 M19 T1 Academia U Cluj Luceafarul Cluj City REvolution LIVE 10-0

Clasament Final / Grupa B

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Puncte
1  DIDI Junior Iasi 4  4  0 18   3  12
2  Academia U Cluj Luceafarul 4  3  0  1  23  4  9
3 CSM Resita 4 2 0 2 6 11 6
4 Olimpia Salonta 4 1 0 3 7 10 3
5 Cluj City REvolution 4 0 0 4 0 26 0

 

 

 

 

Joi – 15 iunie
08.45 M21 T1 FC U Cluj Cluj City Revolution
08:45 M22 T2 U Evolution Cluj Olimpia Salonta
09:50 M23 T1 Lions FC Bucuresti Academia U Cluj Luceafarul LIVE
09:50 M24 T2 CSM Resita Alma Sibiu
10:55 M25 T1 DIDI Junior Iasi Atletico Arad LIVE
12:00 M26 T1 Cluj City REvolution FC U Cluj
12:00 M27 T2 Pierzator M22 Pierzator M24
13:10 M28 T2 Castigator M22 Castigator M24
13.10 M29 T1 Pierzator M23 Pierzator M25 LIVE
14:15 M30 T1 Castigator M23 Castigator M23 LIVE
15:15 T1 FESTIVITATE PREMIERE

 

 

CLASAMENT FINAL NAȚIONAL SFINX U11

Editia 3, Sezon 2022-2023

 

Loc Echipă
1 Atletico Arad
2 Lions FC București
3 Didi Junior Iași
4 Academia U Cluj  Luceafărul
5 CSM Reșița
6 U Evolution Cluj
7 Olimpia Salonta
8 Alma Sibiu
9 FC U Cluj
10 Cluj City Revolution

 

 

 

Related Articles

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *