• 22 februarie 2024
  • Last Update 24 decembrie 2023 11:35 AM
  • Bucuresti

Program Meciuri Turneul Final Național Sfinx U10 (2013) – Cupa Campionilor, sezon 2022-2023

Program Meciuri Turneul Final Național Sfinx U10 (2013) – Cupa Campionilor, sezon 2022-2023

Grupa A

U Evolution Cluj

CSM Lugoj

Kinder Târgoviște

GT Sport Alba Iulia

 

Vineri – 9 iunie
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
11:45 M01 T1 U Evolution Cluj GT Sport Alba Iulia 4-2
12:50 M03 T1 CSM Lugoj Kinder Târgoviște 4-4

 

Clasament Etapa 1 / Grupa A

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Puncte
1 U Evolution Cluj 1 1 4 2 3
2 Kinder Târgoviște 1 1 4 4 1
3 CSM Lugoj 1 1 4 4 1
4 GT Sport Alba Iulia 1 1 2 4 0

 

Vineri – 9 iunie
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
16:20 M10 T2 U Evolution Cluj Kinder Târgoviște 3-4
17:25 M12 T2 CSM Lugoj GT Sport Alba Iulia 8-0

 

Clasament Etapa 2 / Grupa A

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Puncte
1 CSM Lugoj 2 1 1 12 4 4
2 Kinder Târgoviște 2 1 1 8 7 4
3 U Evolution Cluj 2 1 1 7 6 3
4 GT Sport Alba Iulia 2 2 2 12 0

 

Sâmbătă – 10 iunie
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
08:45 M17 T1 U Evolution Cluj CSM Lugoj 1-4
08:45 M18 T2 Kinder Târgoviște GT Sport Alba Iulia 1-1

 

Clasament Final / Grupa A

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Puncte
1 CSM Lugoj 3 2  1  16 5  7
2  Kinder Târgoviște 3 1 2   9 8  5
3 U Evolution Cluj 3 1 2 8 10 3
4 GT Sport Alba Iulia 3 1 2 3 13 1

 

 

Grupa B

Sepsi OSK

Galactic Junior Bistrița

FC Tineretul București

Sporting Cluj

 

Vineri  – 9 iunie
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
12:00 M02 T2 Galactic Junior Bistrița FC Tineretul București 2-6
13:05 M04 T2 Sepsi OSK Sporting Cluj 1-1

 

Clasament Etapa 1 / Grupa B

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Puncte
1 FC Tineretul București 1 1 6 2 3
2 Sporting Cluj 1 1 1 1 1
3 Sepsi OSK 1 1 1 1 1
4 Galactic Junior Bistrița 1 1 2 6 0

 

Vineri – 9 iunie
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
16:05 M09 T1 Galactic Junior Bistrița Sporting Cluj 2-5
17:10 M11 T1 Sepsi OSK FC Tineretul București 3-1

 

Clasament Etapa 2 / Grupa B

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Puncte
1 Sporting Cluj 2 1 1 6 3 4
2 Sepsi OSK 2 1 1 4 2 4
3 FC Tineretul București 2 1 1 7 5 3
4 Galactic Junior Bistrița 2 2 4 11 0

 

Sâmbătă – 10 iunie
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
09:50 M19 T2 Galactic Junior Bistrița Sepsi OSK 0-8
09:50 M20 T1 Sporting Cluj FC Tineretul București 4-4

 

Clasament Final / Grupa B

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Puncte
1  Sepsi OSK 3 2 1  12 2 7
2  Sporting Cluj 3  1 2 10 7  5
3 FC Tineretul București 3 1 1 1 11 9 4
4 Galactic Junior Bistrița 3 3 4 19 0

 

 

Grupa C

Lions  București

Forex Brașov

Olimpia Aiud

Cluj City REvolution

 

Vineri – 9 iunie
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
13:55 M05 T1 Lions  București Olimpia Aiud 10-0
15:00 M07 T1 Forex Brașov Cluj City REvolution 3-2

 

Clasament Etapa 1 / Grupa C

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Puncte
1 Lions  București 1 1 10 0 3
2 Forex Brașov 1 1 3 2 3
3 Cluj City REvolution 1 1 2 3 0
4 Olimpia Aiud 1 1 0 10 0

 

Vineri – 9 iunie
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
18:30 M14 T2 Lions  București Cluj City REvolution 20-0
19:35 M16 T2 Forex Brașov Olimpia Aiud 0-6

 

Clasament Etapa 2 / Grupa C

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Puncte
1 Lions București 2 2 30 0 6
2 Olimpia Aiud 2 1 1 6 10 3
3 Forex Brașov 2 1 1 3 8 3
4 Cluj City REvolution 2 2 2 23 0

 

Sâmbătă – 10 iunie
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
10:55 M21 T2 Lions București Forex Brașov 12-0
10:55 M22 T1 Cluj City REvolution Olimpia Aiud 2-4

 

Clasament Final / Grupa C

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Puncte
1 Lions București 3  3    42  0 9
2  Olimpia Aiud 3 2    1  10  12  6
3 Forex Brașov 3 1 2 3 20 3
4 Cluj City REvolution 3 3 4 27 0

 

Grupa D

Interstar Sibiu

Real Union Galați

Academia Emeric Dembroschi

Echipa Neconfirm

 

Vineri – 9 iunie
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
14:10 M06 T2 Interstar Sibiu Echipa Neconfirm
15:15 M08 T2 Real Union Galați Academia Emeric Dembroschi 5-2

 

Clasament Etapa 1 / Grupa D

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Puncte
1 Real Union Galați 1 1 5 2 3
2 Interstar Sibiu 1 0 0 0
3 Academia Emeric Dembroschi 1 1 2 5 0
4 1

 

Vineri – 9 iunie
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
18:15 M13 T1 Interstar Sibiu Academia Emeric Dembroschi 12-0
19:20 M15 T1 Real Union Galați Echipa Neconfirm

 

Clasament Etapa 2 / Grupa D

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Puncte
1 Interstar Star Sibiu 2 1 12 0 3
2 Real Union Galati 2 1 5 2 3
3 Academia Emeric Dembrosch 2 2 2 17 0
4 2

 

Sâmbătă – 10 iunie
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
12:00 M23 T1 Interstar Sibiu Real Union Galați 8-3
12:00 M24 Academia Emeric Dembroschi Echipa Neconfirm

 

Clasament Final / Grupa D

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Puncte
1 Interstar Sibiu 3 2 20  3  6
2 Real Union Galati 3  1 1 8 10  3
3 Academia Emeric Dembroschi 3 2 2 17 0
4 3

 

Sâmbătă – 10 iunie – Sferturi de Finală
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
13:05 M25 T1 CSM Lugoj  Sporting Cluj 3-4
13:05 M26 T2 U Evolution Cluj Galactic Junior Bistrița 2-7
14.10 M27 T1  Sepsi OSK  Olimpia Aiud 4-1
14:10 M28 T2 FC Tineretul București Cluj City REvolution 8-3
15:15 M29 T1 Lions  București Real Union Galati 15-2
15:15 M30 T2 Forex Brașov Echipa Neconfirm
16:20 M31 T1 Interstar Sibiu  Kinder Târgoviște 2-5
16:20 M32 T2 Academia Emeric Dembroschi GT Sport Alba Iulia 1-3

 

Sâmbătă – 10 iunie – Semi Finale
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
17:25 M33 T1 Galactic Junior Bistrița FC Tineretul București 0-0(1-2)
17:25 M34 T2 U Evolution Cluj Cluj City REvolution 13-2
18:30 M35 T1 Forex Brașov GT Sport Alba Iulia 6-1
18:30 M36 T2 Echipa Neconfirm Academia Emeric Dembroschi
19:35 M37 T1  Sporting Cluj Sepsi OSK 4-0
19:35 M38 T2 CSM Lugoj Olimpia Aiud 5-2
20:40 M39 T1 Lions București  Kinder Târgoviște 13-1
20:40 M40 T2 Real Union Galati Interstar Sibiu 5-8

 

Duminică – 11 iunie – Finale
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
08:45 M41 T1 Cluj City REvolution Echipa Neconfirm
08:45 M42 T2 U Evolution Cluj Academia Emeric Dembroschi 4-0
09:50 M43 T1 Galactic Junior Bistrița GT Sport Alba Iulia 2-1
09:50 M44 T2 FC Tineretul București Forex Brașov 3-2
10:40 M45 T2 Olimpia Aiud Real Union Galati 8-3
11:15 M46 T1 Sepsi OSK  Kinder Târgoviște 4-1
11:45 M47 T2 CSM Lugoj Interstar Sibiu
12:40 M48 T1  Sporting Cluj Lions București
13.50 T1 FESTIVITATE PREMIERE

 

 

CLASAMENT FINAL NAȚIONAL SFINX U10

Editia 3, Sezon 2022-2023

 

Loc Echipă
1 Lions  București
2  Sporting Cluj
3 Sepsi OSK
4 Kinder Târgoviște
5 Interstar Sibiu
6 CSM Lugoj
7 Olimpia Aiud
8 Real Union Galați
9 FC Tineretul București
10 Forex Brașov
11 Galactic Junior Bistrița
12 GT Sport Alba Iulia
13 U Evolution Cluj
14 Academia Emeric Dembroschi
15 Cluj City REvolution
16

 

 

 

Related Articles

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *