• 25 mai 2024
  • Last Update 24 mai 2024 9:52 PM
  • Bucuresti

Program Meciuri Turneul Final Național Sfinx U12 (2011) – Cupa Campionilor, sezon 2022-2023

Program Meciuri Turneul Final Național Sfinx U12 (2011) – Cupa Campionilor, sezon 2022-2023

 

Grupa A

U Evolution Cluj

Interstar Sibiu

FC Voluntari

UTA Arad

 

Vineri – 16 iunie
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
11:00 M01 T1 U Evolution Cluj FC Voluntari LIVE 0-1
12:15 M03 T1 Interstar Sibiu UTA Arad LIVE 2-0

 

Clasament Etapa 1 / Grupa A

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Puncte
1 Interstar Sibiu 1 1 0 0 2 0 3
2 FC Voluntari 1 1 0 0 1 0 3
3 U Evolution Cluj 1 0 0 1 0 1 0
4 UTA Arad 1 0 0 1 0 2 0

 

Vineri – 16 iunie
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
16:00 M10 T3 U Evolution Cluj UTA Arad 3-1
17:15 M12 T3 Interstar Sibiu FC Voluntari 1-1

 

Clasament Etapa 2 / Grupa A

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Puncte
1 Interstar Sibiu 2 1 1 3 1 4
2 FC Voluntari 2 1 1 2 1 4
3 U Evolution Cluj 2 1 1 3 2 3
4 UTA Arad 2 2 1 5 0

 

Sâmbătă – 17 iunie
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
08:30 M17 T1 U Evolution Cluj Interstar Sibiu LIVE 3-1
08:30 M18 T2 UTA Arad FC Voluntari 1-2

 

Clasament Final / Grupa A

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Puncte
1  FC Voluntari
3  2  1  0  4 2
 7
2 U Evolution Cluj
3  2  0 1
6
 3  6
3 Interstar Sibiu 3 1 1 1 4 4 4
4 UTA Arad 3 0 0 3 2 7 0

 

 

Grupa B

Real Union Galați

Atletico Arad

Academia Steaua București

Someșul Gilău

 

Vineri  – 16 iunie
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
11:00 M02 T2 Real Union Galați Someșul Gilău 1-1
12:15 M04 T2 Atletico Arad Academia Steaua Bucuresti 2-1

 

Clasament Etapa 1 / Grupa B

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Puncte
1 Atletico Arad 1 1 0 0 2 1 3
2 Real Union Galați 1 0 1 0 1 1 1
3 Someșul Gilău 1 0 1 0 1 1 1
4 Academia Steaua Bucuresti 1 0 0 1 1 2 0

 

Vineri – 16 iunie
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
16:00 M09 T1 Real Union Galați Academia Steaua Bucuresti LIVE 0-2
17:15 M11 T1 Atletico Arad Someșul Gilău LIVE 9-1

 

Clasament Etapa 2 / Grupa B

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Puncte
1 Atletico Arad 2 2 11 2 6
2 Academia Steaua Bucuresti 2 1 1 3 2 3
3 Real Union Galați 2 1 1 1 3 1
4 Someșul Gilău 2 1 1 2 10 1

 

Sâmbătă – 17 iunie
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
09:45 M19 T2 Real Union Galați Atletico Arad 0-5
09:45 M20 T1 Academia Steaua Bucuresti Someșul Gilău LIVE 4-1

 

Clasament Final / Grupa B

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Puncte
1  Atletico Arad
3 3
 0 0
 16 2
9
2  Academia Steaua Bucuresti
3  2  0  1  7 3
 7
3 Real Union Galați 3 0 1 2 1 8 1
4 Someșul Gilău 3 0 1 2 3 14 1

 

 

Grupa C

CS Dinamo Bucuresti

Steaua Magică Iași

GT Sport Alba Iulia

CSM Reșița

 

Vineri – 16 iunie
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
13:30 M05 T1 CS Dinamo București CSM Resita LIVE 2-0
14:45 M07 T1 Steaua Magică Iași GT Sport Alba Iulia LIVE 3-0

 

Clasament Etapa 1 / Grupa C

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Puncte
1 Steaua Magică Iași 1 1 0 0 3 0 3
2 CS Dinamo 1 1 0 0 2 0 3
3 CSM Reșița 1 0 0 1 0 2 0
4 GT Sport Alba Iulia 1 0 0 1 0 3 0

 

Vineri – 16 iunie
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
18:30 M14 T3 CS Dinamo București GT Sport Alba Iulia 3-1
19:45 M16 T3 Steaua Magică Iași CSM Resita 2-2

 

Clasament Etapa 2 / Grupa C

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Puncte
1 CS Dinamo București 2 2 5 1 6
2 Steaua Magică Iași 2 1 1 5 2 4
3 CSM Resita 2 1 1 2 4 1
4 GT Sport Alba Iulia 2 2 1 6 0

 

Sâmbătă – 17 iunie
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
11:00 M21 T1 CS Dinamo București Steaua Magica Iasi Live 1-0
9:45 M22 T3- Baza Transilvania GT Sport Alba Iulia CSM Resita 0-1

 

Clasament Final / Grupa C

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Puncte
1  C S Dinamo București
3  3  0  0 6
 1  9
2  Steaua Magică Iași
3  1  1 1
 5 3
 4
3 CSM Reșița 3 1 1 1 3 4 4
4 GT Sport Alba Iulia 3 0 0 3 1 7 0

 

Grupa D

Forex Brasov

Juniorul Suceava

CSU Știința București

Cluj City REvolution

 

Vineri – 16 iunie
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
13:30 M06 T2 Forex Brasov CSU Știința București 3-1
14:45 M08 T2 Juniorul Suceava Cluj City REvolution 3-2

 

Clasament Etapa 1 / Grupa D

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Puncte
1 Forex Brasov 1 1 0 0 3 1 3
2 Juniorul Suceava 1 1 0 0 3 2 3
3 Cluj City REvolution 1 0 0 1 2 3 0
4 CSU Știința București 1 0 0 1 1 3 0

 

Vineri – 16 iunie
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
18:30 M13 T1 Forex Brasov Cluj City REvolution LIVE 2-0
19:45 M15 T1 Juniorul Suceava CSU Știința București LIVE 2-0

 

Clasament Etapa 2 / Grupa D

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Puncte
1 Forex Brasov 2 2 5 1 6
2 Juniorul Suceava 2 2 5 2 6
3 Cluj City REvolution 2 2 2 5 0
4 CSU Știința București 2 2 1 5 0

 

Sâmbătă – 17 iunie
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
11:00 M23 T3-BAZA TRANSILVANIA Forex Brasov Juniorul Suceava 0-3
11:00 M24 T2 Cluj City REvolution CSU Știința București 1-1

 

Clasament Final / Grupa D

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Puncte
1  Juniorul Suceava
3  3  0  0  8  2  9
2  Forex Brasov
3  2  0  1 5
4
6
3 Cluj City REvolution 3 0 1 2 3 6 1
4 CSU Știința București 3 0 1 2 2 6 1

 

Sâmbătă – 17 iunie – Sferturi de Finală
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
12:15 M25 T1 FC Voluntari Academia Steaua Bucuresti LIVE 0-1
12:15 M26 T2 Interstar Sibiu Someșul Gilău 1-2
13:30 M27 T1 Atletico Arad Steaua Magică Iași LIVE 1-3
13.30 M28 T2 Real Union Galați GT Sport Alba Iulia 1-0
14:45 M29 T1 CS Dinamo București Forex Brasov LIVE 2-0
14:45 M30 T2 CSM Reșița CSU Știința București 0-0(2-1)
16:00 M31 T1 Juniorul Suceava U Evolution Cluj LIVE 1-3
16:00 M32 T2 Cluj City REvolution UTA Arad 0-3

 

Sâmbătă – 17 iunie – Semi Finale
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
17:15 M33 T3 Someșul Gilău Real Union Galați 3-2
17:15 M34 T2 Interstar Sibiu GT Sport Alba Iulia 1-1(2-3)
18:30 M35 T3 CSM Reșița UTA Arad 4-3(1-1)
19:45 M36 T3 CSU Știința Bucureșt Cluj City REvolution 1-1(8-7)
19:15 M37 T1 Academia Steaua Bucuresti Steaua Magică Iași LIVE 4-2(1-1)
18:30 M38 T2 FC Voluntari Atletico Arad 0-1
20:30 M39 T1 CS Dinamo București U Evolution Cluj LIVE 3-1
19:45 M40 T2 Forex Brasov Juniorul Suceava 1-0

 

Duminică – 18 iunie – Finale
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
08:45 M41 T1 Interstar Sibiu Cluj City REvolution 7-0
08:45 M42 T2 GT Sport Alba Iulia CSU Știința Bucureșt 1-4
09:50 M43 T1 Real Union Galați UTA Arad 0-1
09:50 M44 T2 Someșul Gilău CSM Reșița 1-2
10:40 M45 T2 FC Voluntari Juniorul Suceava 0-2
11:15 M46 T1 Steaua Magică Iași U Evolution Cluj LIVE 1-0
11:45 M47 T2 Atletico Arad Forex Brasov 4-0
12:40 M48 T1  Academia Steaua Bucuresti CS Dinamo București LIVE 3-1
13.50 T1 FESTIVITATE PREMIERE LIVE

 

CLASAMENT FINAL NAȚIONAL SFINX U12

Editia 3, Sezon 2022-2023

 

Loc Echipă
1 Academia Steaua Bucuresti
2 CS Dinamo București
3 Steaua Magică Iași
4 U Evolution Cluj
5 Atletico Arad
6 Forex Brasov
7 Juniorul Suceava
8 FC Voluntari
9 CSM Reșița
10 Someșul Gilău
11 UTA Arad
12 Real Union Galați
13 CSU Știința Bucureșt
14 GT Sport Alba Iulia
15 Interstar Sibiu
16 Cluj City REvolution

 

 

 

Related Articles

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *