• 30 noiembrie 2022
  • Last Update 20 octombrie 2022 11:56 AM
  • Bucuresti

Program Meciuri Turneele Sfinx 2022

Program Meciuri Turneele Sfinx 2022

Turneul Final Sfinx U9 (2013) – Cupa Campionilor

10 – 12 iunie, Alba Iulia

 

Grupa A

  1. CSC Ghiroda
  2. Interstar Sibiu
  3. Optimum Alba Iulia
  4. FC Tineretul București

 

10 iunie

Ora Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
16:30 T1 Optimum Alba Iulia FC Tineretul 2-3
16:45 T2 CSC Ghiroda Interstar Sibiu 4-2
18:30 T1 CSC Ghiroda Optimum Alba Iulia 9-3
18:45 T2 Interstar Sibiu FC Tineretul 2-1

 

Clasament Prima zi Grupa A

 

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Pct
1 CSC Ghiroda 2 2 0 0 13 5 6
2 FC Tineretul București 2 1 0 1 4 4 3
3 Interstar Sibiu 2 1 0 1 4 5 3
4 Optimum Alba-Iulia 2 0 0 2 5 12 0

 

 

11 iunie

Ora Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
09:45 T1 Optimum Alba Iulia Interstar Sibiu 0-4
10:15 T2 CSC Ghiroda FC Tineretul 3-1

 

Clasament FINAL Grupa A

 

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Pct
1 CSC Ghiroda 3 3 0 0 16 6 9
2 Interstar Sibiu 3 2 0 1 8 5 6
3 FC Tineretul București 3 1 0 2 5 7 3
4 Optimum Alba-Iulia 3 0 0 3 5 16 0

 

 

Grupa B

  1. Chelsea București
  2. CSM Lugoj
  3. Junior Botoșani
  4. GT Junior Sport Alba Iulia

 

10 iunie

Ora Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
17:30 T1 Chelsea București CSM Lugoj 4-3
17:45 T2 Junior Botoșani GT Junior Sport Alba Iulia 3-1
19:30 T1 GT Junior Sport Alba Iulia CSM Lugoj 3-5
19:45 T2 Chelsea București Junior Botoșani 4-2

 

Clasament Prima zi Grupa B

 

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Pct
1 Chelsea București 2 2 0 0 8 5 6
2 CSM Lugoj 2 1 0 1 8 7 3
3 Junior Botoșani 2 1 0 1 5 5 3
4 GT Junior Sport Alba Iulia 2 0 0 2 4 8 0

 

11 iunie

Ora Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
10:45 T1 CSM Lugoj Junior Botoșani 2-1
11:15 T2 GT Junior   Sport Alba Iulia Chelsea București 2-10

 

Clasament FINAL Grupa B

 

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Pct
1 Chelsea București 3 3 0 0 18 7 9
2 CSM Lugoj 3 2 0 1 10 8 6
3 Junior Botoșani 3 1 0 2 6 7 3
4 GT Junior Sport Alba Iulia 3 0 0 3 6 18 0

 

 

11 iunie

Semifinale

Ora Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
17:45 T2 FC Tineretul București GT Junior Sport Alba Iulia 1-3
18:00 T1 CSC Ghiroda CSM Lugoj 3-1
18:45 T2 Junior Botoșani Optimum Alba-Iulia 7-0
19:30 T1 Chelsea București Interstar Sibiu 7-1

 

 

12 iunie

Finale 

Ora Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
09:00 T2 FC Tineretul București Optimum Alba-Iulia 1-3
09:30 T1 CSM Lugoj Interstar Sibiu 4-4 (3-4  dp)
09:50 T2 GT Junior Sport Alba Iulia Junior Botoșani 1-6
10:45 T1 CSC Ghiroda Chelsea București 1-5
11:45 FESTIVITATE PREMIERE

 

CLASAMENT FINAL NAȚIONAL SFINX U9 (2013), sezon 2021-2022

LOC ECHIPĂ
1 Chelsea București
2 CSC Ghiroda
3 Interstar Sibiu
4 CSM Lugoj
5 Junior Botoșani
6 GT Junior Sport Alba Iulia
7 Optimum Alba Iulia
8 FC Tineretul

 

 

Turneul Final Sfinx U10 (2012) – Cupa Campionilor

15 – 17 iunie, Alba Iulia

 

Grupa A

  1. Optimum Alba Iulia
  2. Bucegi Rășnov
  3. Corvinul Hunedoara
  4. Chelsea București

 

15 iunie

Ora Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
16:30 T1 Optimum Alba Iulia Corvinul Hunedoara 4-2
16:45 T2 Chelsea București Bucegi Râșnov 6-1
18:30 T1 Optimum Alba Iulia Chelsea București 4-9
18:45 T2 Corvinul Hunedoara Bucegi Râșnov 4-4

 

Clasament Prima zi Grupa A

 

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Pct
1 Chelsea București 2 2 0 0 15 5 6
2 Optimum Alba Iulia 2 1 0 1 8 11 3
3 Corvinul Hunedoara 2 0 1 1 6 8 1
4 Bucegi Rășnov 2 0 1 1 5 10 1

 

16 iunie

Ora Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
09:45 T1 Optimum Alba Iulia Bucegi Râșnov 2-1
10:15 T2 Corvinul Hunedoara Chelsea București 1-5

 

Clasament FINAL Grupa A

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Pct
1 Chelsea București 3 3 0 0 20 6 9
2 Optimum Alba Iulia 3 2 0 1 10 12 6
3 Corvinul Hunedoara 3 0 1 2 7 13 1
4 Bucegi Rășnov 3 0 1 2 6 12 1

 

Grupa B

  1. Best Boys București
  2. CSM Reșița
  3. CSS Lugoj
  4. GT Sport Alba Iulia

 

15 iunie

Ora Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
17:30 T1 Best Boys București CSM Reșița 3-2
17:45 T2 CSS Lugoj GT Sport Alba Iulia 9-0
19:30 T1 CSM Reșița CSM Lugoj 7-1
19:45 T2 Best Boys București GT Sport Alba Iulia 10-1

 

Clasament Prima zi Grupa B

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Pct
1 Best Boys București 2 2 0 0 13 3 6
2 CSM Reșița 2 1 0 1 9 4 3
3 CSȘ Lugoj 2 1 0 1 10 7 3
4 GT Sport Alba Iulia 2 0 0 2 1 19 0

 

16 iunie

Ora Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
10:45 T1 CSM Reșița GT  Sport Alba Iulia 9-1
11:15 T2 Best Boys București CSS Lugoj 8-2

 

Clasament FINAL Grupa B

 

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Pct
1 Best Boys București 3 3 0 0 21 5 9
2 CSM Reșița 3 2 0 1 18 5 6
3 CSȘ Lugoj 3 1 0 2 12 15 3
4 GT Sport Alba Iulia 3 0 0 3 2 28 0

 

16 iunie

Semifinale

Ora Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
17:45 T2 Corvinul Hunedoara GT Sport Alba Iulia 4-0
18:00 T1 Chelsea București CSM Reșița 4-0
18:45 T2 CSȘ Lugoj Bucegi Rășnov 1-3
19:30 T1 Best Boys București Optimum Alba Iulia 2-4

 

 

17 iunie

Finale 

Ora Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
09:00 T2 GT Sport Alba Iulia CSȘ Lugoj
09:30 T1 CSM Reșița Best Boys București
09:50 T2 Corvinul Hunedoara Bucegi Rășnov
10:45 T1 Chelsea București Optimum Alba Iulia
11:45 FESTIVITATE PREMIERE

 

CLASAMENT FINAL NAȚIONAL SFINX U10 (2012), sezon 2021-2022

LOC ECHIPĂ
1
2
3
4
5
6
7
8

 

 

Turneul Final Sfinx U11 (2011) – Cupa Campionilor

22 – 24 iunie, Alba Iulia

 

Grupa A

  1. Steaua Magică Iași
  2. Optimum Alba Iulia
  3. Forex Brașov

 

22 iunie

Ora Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
09:00 T1 Optimum Alba Iulia Steaua Magică Iași 2-1
16:00 T1 Steaua Magică Iași Forex Brașov 2-1
18:30 T2 Optimum Alba Iulia Forex Brașov 0-3

 

Clasament FINAL Grupa A

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Pct
1 Forex Brașov 2 1 0 1 4 2 3
2 Steaua Magica Iasi 2 1 0 1 3 3 3
3 Optimum Alba Iulia 2 1 0 1 2 4 3

 

 

Grupa B

  1. CSA Steaua București
  2. Viitorul Hunedoara
  3. Real Union Galați

 

22 iunie

Ora Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
10:00 T1 CSA Steaua București Real Union Galați 1-1
16:00 T2 Real Union Galați Viitorul Hunedoara 6-0
18:30 T1 CSA Steaua București Viitorul Hunedoara 0-0

 

Clasament FINAL Grupa B

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Pct
1 Real Union Galați 2 1 1 0 7 1 4
2 CSA Steaua București 2 0 2 0 1 1 2
3 Viitorul Hunedoara 2 0 1 1 0 6 1

 

Grupa C

  1. Alma Sibiu
  2. Junior Botoșani
  3. GT Sport Alba Iulia

 

22 iunie

Ora Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
11:00 T1 Junior Botoșani GT Sport Alba Iulia 1-0
17:00 T1 Alma Sibiu Junior Botoșani 1-2
19:30 T2 GT Sport Alba Iulia Alma Sibiu 0-1

 

Clasament FINAL Grupa C

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Pct
1 Junior Botoșani 2 2 0 0 3 1 6
2 Alma Sibiu 2 1 0 1 2 2 3
3 GT Sport Alba Iulia 2 0 0 2 0 2 0

 

Grupa D

  1. Inter Ciugud
  2. U Evolution Cluj
  3. CS Dinamo București

 

22 iunie

Ora Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
12:00 T1 Inter Ciugud CS Dinamo Bucuresti 0-16
17:00 T2 U Evolution Cluj CS Dinamo Bucuresti 1-2
19:30 T1 Inter Ciugud U Evolution Cluj 1-8

 

Clasament FINAL Grupa D

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Pct
1 CS Dinamo Bucuresti 2 2 0 0 19 1 6
2 U Evolution Cluj 2 1 0 1 9 3 3
3 Inter Ciugud 2 0 0 2 1 24 0

 

 

23 iunie

Sferturi + Grupa loc 9-12

Ora Meci / Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
09:00 M13 / T1 Forex Brașov CSA Steaua 3-1
10:00 M14 / T1 CS Dinamo Alma Sibiu 3-1
10:00 T2 Optimum Alba Iulia Viitorul Hunedoara 2-0
11:00 M16 / T1 Real Union Galați Steaua Magica Iasi 0-0 (2-0 DP)
11:00 T2 GT Sport Alba Iulia Inter Ciugud 2-0
12:00 M18 / T1 Junior Botoșani U Evolution Cluj 1-2

 

23 iunie

Semifinale + Grupa loc 9-12

 

 

Ora Meci / Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
16:45 T2 Optimum Alba Iulia GT Sport Alba Iulia 1-2
17:30 M20 / T1 CSA Steaua București Alma Sibiu 0-1
17:45 T2 Viitorul Hunedoara Inter Ciugud 7-3
18:30 M22 / T1 Forex Brașov CS Dinamo București 0-1
18:45 M23 / T2 Steaua Magica Iași Junior Botoșani 0-0 (3-2 DP)
19:30 M24 / T1 Real Union Galați U Evolution Cluj 0-1

 

 

24 iunie

Finale + Grupa loc 9-12

Ora Meci / Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
08:45 T1 Alma Sibiu Steaua Magica Iași
08:45 T2 Optimum Alba Iulia Inter Ciugud
09:45 T1 Forex Brașov Real Union Galați
09:45 T2 Viitorul Hunedoara GT Sport Alba Iulia
10:45 T2 CS Steaua București Junior Botoșani
11:45 T1 CS Dinamo București U Evolution Cluj
12:45 T1 FESTIVITATE PREMIERE

CLASAMENT FINAL NAȚIONAL SFINX U11 (2011), sezon 2021-2022

LOC ECHIPĂ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Related Articles

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *