• 30 noiembrie 2022
  • Last Update 20 octombrie 2022 11:56 AM
  • Bucuresti

Programul complet al meciurilor – Turneele Naționale Sfinx U7 și U8 (sezon 2021- 2022)

Programul complet al meciurilor – Turneele Naționale Sfinx U7 și U8 (sezon 2021- 2022)

Vă prezentăm grupele și tabloul meciurilor din cadrul Turneului Național U7(2015) – Starting Cup Nationall si din cadrul Turneului Final National U8 (2014), ce se va desfășura în perioada 15 – 17 Aprilie 2022  la Campulung Muscel.

 

Turneul National U7 (2015)

 

Grupa A

Data Meci Ora Teren Echipa 1 Echipa 2 Scor
15 Aprilie 15:40 T1 Inter Campulung Dinamic Oradea 0-6
15 Aprilie 15:40 T2 ACS Pădureni Viitorul Alexandru Duminică 3-0 (MV)
15 Aprilie 18:10 T3 ACS Pădureni Inter Campulung 4-1
15 Aprilie 19:00 T1 Dinamic Oradea Viitorul Alexandru Duminică 9-3
16 Aprilie 13:40 T1 Inter Campulung Viitorul Alexandru Duminică 1-4
16 Aprilie 11:20 T1 ACS Pădureni Dinamic Oradea 0-7

 

Clasament Grupa A U7 (2015)

Loc Echipă Meciuri V E Î GM GP Pct
1 Dinamic Oradea 3 3 0 0 22 3 9
2 ACS Pădureni 3 2 0 1 4 8 6
3 Viitorul Alexandru Duminică 3 1 0 2 9 10 3
4 Inter Câmpulung 3 0 0 3 2 16 0

 

 

Grupa B

Data Meci Ora Teren Echipa 1 Echipa 2 Scor
15 Aprilie 14:50 T2 Viitorul Argeș Luceafărul 2010 Cluj 2-8
15 Aprilie 16:00 T3 Alma Sibiu CSS Dinicu Golescu 11-4
15 Aprilie 18:10 T1 Viitorul Arges Alma Sibiu 0-12
15 Aprilie 18:10 T2 Luceafarul 2010 Cluj CSS Dinicu Golescu 14-0
16 Aprilie 09:40 T1 Alma Sibiu Luceafarul 2010 Cluj 1-4
16 aprilie 14:30 T1 Viitorul Argeș CSS Dinicu Golescu 5-5

 

Clasament Grupa B U7 (2015)

Loc Echipă Meciuri V E Î GM GP Pct
1 Luceafărul 2010 Cluj 3 3 0 0 26 3 9
2 Alma Sibiu 3 2 0 1 24 8 6
3 CSS Dinicu Golescu 3 0 1 2 9 30 1
4 Viitorul Argeș 3 0 1 2 7 25 1

 

Meciuri Eliminatorii U7 (2015)

 

34 16 Aprilie 17:00 T1 Dinamic Oradea Alma Sibiu
35 16 Aprilie 17:00 T2 Viitorul Alexandru Duminica Viitorul Argeș
36 16 Aprilie 17:50 T1 Luceafarul 2010 Cluj ACS Padureni
37 16 Aprilie 17:50 T2 Dinicu Golescu Inter Campulung
43 17 aprilie 09:50 T1 Pierzator Meci 34 Pierzator Meci 36
44 17 Aprilie 09:50 T2 Pierzator meci 35 Pierzator meci 37
46 17 Aprilie 10:40 T2 Castigator meci 35 Castigator meci 37
48 17 Aprilie 11:30 T1 Castigator meci 34 Castigator meci 36
13:30 T1 FESTIVITATE PREMIERE

 

 

Turneul National U8 (2014)

 

Grupa A

15 Aprilie 14:00 T1 CSS Alexandria Inter Câmpulung 5-3
15 Aprilie 14:50 T1 CSM Lugoj GT Sport Alba Iulia 0-4
15 Aprilie 16:30 T1 CSS Alexandria GT Sport Alba Iulia 4-2
15 Aprilie 16:30 T2 Hușana Huși Inter Campulung 2-3
15 Aprilie 19:00 T2 CSS Alexandria Hușana Huși 8-1
15 Aprilie 19:50 T2 CSM Lugoj Inter Campulung 2-7
16 Aprilie 08:50 T2 GT Sport Alba Iulia Inter Campulung 0-2
16 Aprilie 10:30 T1 CSS Alexandria CSM Lugoj 10-1
16 Aprilie 10:30 T2 Hușana Huși GT Sport Alba Iulia 1-2
16 Aprilie 12:10 T1 CSM Lugoj Hușana Huși 1-6

 

Clasament Grupa A U8 (2014)

Loc Echipă Meciuri V E Î GM GP Pct
1 CSS Alexandria 4 4 0 0 27 7 12
2 Inter Câmpulung 4 3 0 1 15 9 9
3 GT Sport Alba Iulia 4 2 0 2 8 7 6
4 Hușana Huși 4 1 0 3 10 14 3
5 CSM Lugoj 4 0 0 4 4 27 0

 

Grupa B

15 Aprilie 14:00 T2 Viitorul Argeș Dinamic Oradea
15 Aprilie 14:50 T3 Leii Sudului Craiova Galaxy Brad 10-2
15 Aprilie 17:20 T1 Viitorul Argeș Galaxy Brad
15 Aprilie 17:20 T2 CSS Dinicu Golescu Dinamic Oradea 0-9
15 Aprilie 19:00 T3 Viitorul Arges CSS Dinicu Golescu
15 Aprilie 19:50 T1 Leii Sudului Craiova Dinamic Oradea 9-4
16 Aprilie 09:40 T2 CSS Dinicu Golescu Galaxy Brad 0-5
16 Aprilie 11:20 T2 Viitorul Arges Leii Sudului Craiova
16 Aprilie 13:00 T1 Leii Sudului Craiova CSS Dinicu Golescu 13-1
16 Aprilie 13:00 T2 Galaxy Brad Dinamic Oradea 3-2

 

Clasament  Grupa B U8 (2014)

Loc Echipă Meciuri V E Î GM GP Pct
1 Leii Sudului Craiova 3 3 0 0 32 7 9
2 Galaxy Brad 3 2 0 1 10 12 6
3 Dinamic Oradea 3 1 0 2 15 12 3
4 CSS Dinicu Golescu 3 0 0 3 1 27 0
5 Viitorul Argeș

 

Meciuri Eliminatorii U8 (2014)

33 16 Aprilie 16:10 T1 CSM Lugoj
38 16 Aprilie 18:40 T1 CSS Alexandria Galaxy Brad
39 16 Aprilie 18:40 T2 GT Sport Alba Iulia Dinicu Golescu
40 16 Aprilie 19:30 T1 Leii Suduliu Craiova Inter Campulung
41 16 Aprilie 19:30 T2 Dinamic Oradea Husana Husi
42 17 Aprilie 09:00 T1 Pierzator Meci 39 Pierzator Meci 41
43 17 Aprilie 09:00 T2 Loc 5 B Loc 5 A
46 17 Aprilie 10:40 T1 Pierzator meci 38 Pierzator meci 40
49 17 Aprilie 11:30 T2 Castigator meci 39 Castigator meci 41
50 17 Aprilie 12:30 T1 Castigator meci 38 Castigator meci 40
13:30 T1 FESTIVITATE PREMIERE

 

Related Articles

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *