• 25 mai 2024
  • Last Update 24 mai 2024 9:52 PM
  • Bucuresti

Program Meciuri Turneul Final Național Sfinx U7 (2016) – Cupa Campionilor, sezon 2022-2023

Program Meciuri Turneul Final Național Sfinx U7 (2016) – Cupa Campionilor, sezon 2022-2023

 

  GRUPA A

 

  • Alma Sibiu
  • AS Tigrii-Team Sibiu
  • ACSP Chinteni
  • Star Inter Sibiu

 

 

 Vineri – 7 Aprilie
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
14.00 M1 T2 Alma Sibiu Star Inter Sibiu 5-2
14:30 M3 T1 AS Tigrii-Team Sibiu ACSP Chinteni 0-9

Clasament Etapa 1 / Grupa A

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Puncte
1 ACSP Chinteni 1 1 9 0 3
2 Alma Sibiu 1 1 5 2 3
3 Star Inter Sibiu 1 1 2 5 0
4 AS Tigrii-Team Sibiu 1 1 0 9 0

 

 

 Vineri – 7 Aprilie
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
17:00 M10 T2 Alma Sibiu ACSP Chinteni 1-4
17:45 M12 T2 AS Tigrii-Team Sibiu Star Inter Sibiu 1-1

Clasament Etapa 2 / Grupa A

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Puncte
1 ACSP Chinteni 2 2 13 1 6
2 Alma Sibiu 2 1 1 6 6 3
3 Star Inter Sibiu 2 1 1 3 6 1
4 AS Tigrii-Team Sibiu 2 1 1 1 10 1

 

 

 Sâmbătă – 8 Aprilie
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
8:30 M17 T1 Alma Sibiu AS Tigrii-Team Sibiu 5-2
8:30 M18 T2 ACSP Chinteni Star Inter Sibiu 0-1

 

Clasament Final / Grupa A

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Puncte
1 ACSP Chinteni 3 –   13 2
2  Alma Sibiu 3 2  –  11  8 6
3 Star Inter Sibiu 3 1 1 1 4 6 4
4 AS Tigrii-Team Sibiu 3 1 2 3 15 1

 

 GRUPA B

 

  • Interstar Sibiu
  • CFR Timișoara
  • Viitorul Târgu Frumos
  • Unirea Ungheni

 

 Vineri – 7 Aprilie
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
15:15 M5 T1 Interstar Sibiu Unirea Ungheni 1-4
16:00 M7 T1 CFR Timișoara Viitorul Tg Frumos 1-4

 

Clasament Etapa 1 / Grupa B

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Puncte
1 Viitorul Tg Frumos 1 1 4 1 3
2 Unirea Ungheni 1 1 4 1 3
3 CFR Timisoara 1 1 1 4 0
4 Interstar Sibiu 1 1 1 4 0

 

 Vineri – 7 Aprilie
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
18:30 M14 T2 Interstar Sibiu Viitorul Tg Frumos 0-6
19:15 M16 T2 CFR Timișoara Unirea Ungheni 2-6

 

Clasament Etapa 2 / Grupa B

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Puncte
1 Viitorul Tg Frumos 2 2 10 1 6
2 Unirea Ungheni 2 2 10 3 6
3 CFR Timisoara 2 2 3 10 0
4 Interstar Sibiu 2 2 1 10 0

 

 

 Sâmbătă – 8 Aprilie
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
9:15 M19 T2 Interstar Sibiu CFR Timișoara 1-3
9:15 M20 T1 Viitorul Tg Frumos Unirea Ungheni 0-3

 

Clasament Final / Grupa B

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Puncte
1  Unirea Ungheni 3  3  –  – 13   9
2  Viitorul Tg Frumos 3  2  –  1  10  6
3 CFR Timisoara 3 1 2 6 11 3
4 Interstar Sibiu 3 3 2 13 0

 

 GRUPA C

 

  • Ripensia Timișoara
  • U Evolution Cluj
  • FC Hermannstadt
  • Steaua Magică Iași

 

 Vineri – 7 Aprilie
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
13:45 M2 T1 Ripensia Timișoara Steaua Magică Iași 1-6
14:45 M4 T2 U Evolution Cluj FC Hermannstadt 5-0

 

Clasament Etapa 1 / Grupa C

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Puncte
1 Steaua Magica Iasi 1 1 6 1  

3

2 U Evolution Cluj 1 1 5 0 3
3 Ripensia Timisoara 1 1 1 6 0
4 FC Hermannstadt 1 1 0 5 0

 

 

 Vineri – 7 Aprilie
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
16:45 M9 T1 Ripensia Timișoara FC Hermannstadt 5-2
17:30 M11 T1 U Evolution Cluj Steaua Magică Iași 3-6

 

Clasament Etapa 2 / Grupa C

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Puncte
1 Steaua Magica Iasi 2 2 12 4 6
2 U Evolution Cluj 2 1 1 8 6 3
3 Ripensia Timisoara 2 1 1 6 8 3
4 FC Hermannstadt 2 2 2 10 0

 

 Sâmbătă – 8 Aprilie
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
10:00 M21 T1 Ripensia Timișoara U Evolution Cluj 1-7
10:00 M22 T2 FC Hermannstadt Steaua Magică Iași 1-4

 

Clasament Final / Grupa C

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Puncte
1 Steaua Magica Iasi  3  3  – –   16  5
2  U Evolution Cluj 3  – 15 
3 Ripensia Timisoara 3 1 2 1 12 3
4 FC Hermannstadt 3 3 3 14 0

 

 Grupa D

 

  • Academia U Cluj Luceafărul
  • Progresul Găești
  • Real Union Galați
  • GT Sport Alba Iulia

 

 Vineri – 7 Aprilie
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
15:30 M6 T2 Academia U Cluj Luceafărul GT Sport Alba Iulia 5-1
16:15 M8 T2 Progresul Găești Real Union Galați 0-5

 

Clasament Etapa 1 / Grupa D

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Puncte
1 Real Union Galati 1 1 5 0 3
2 Academia U Cluj Luceafarul 1 1 5 1 3
3 GT Sport Alba Iulia 1 1 1 5 0
4 Progresul Gaesti 1 1 0 5 0

 

 

 Vineri – 7 Aprilie
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
18:15 M13 T1 Academia U Cluj Luceafărul Real Union Galați 5-1
19:00 M15 T1 Progresul Găești GT Sport Alba Iulia 0-1

 

Clasament Etapa 2 / Grupa D

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Puncte
1 Academia U Cluj Luceafarul 2 2 10 2 6
2 Real Union Galati 2 1 1 6 5 3
3 GT Sport Alba Iulia 2 1 1 2 5 3
4 Progresul Gaesti 2 2 0 6 0

 

 

 Sâmbătă – 8 Aprilie
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
10:45 M23 T2 Academia U Cluj Luceafărul Progresul Găești 11-0
10:45 M24 T1 Real Union Galați GT Sport Alba Iulia 6-0

 

Clasament Final / Grupa D

Loc Echipa Meciuri V E Î GM GP Puncte
1  Academia U CLuj Lucefarul 3 –  –  21   2  9
2 Real Union Galati  3  2 –  12   5
3 GT Sport Alba Iulia 3 1 2 2 11 3
4 Progresul Gaesti 3 3 0 17 0

 

 8 Aprilie – Sferturi de Finală
Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
11:30 M25 T1 ACSP Chinteni Viitorul Tg Frumos 1-0
11:30 M26 T2 Star Inter Sibiu Interstar Sibiu 2-0
12:15 M27 T1 Steaua Magica Iasi Real Union Galati 1-1(0-1)
12:15 M28 T2 Ripensia Timisoara Progresul Gaesti 2-1
13:00 M29 T1 Unirea Ungheni U Evolution CLuj 10-1
13:00 M30 T2 CFR Timisoara FC Hermannstadt 4-1
13:45 M31 T1 Luceafarul U Cluj Alma Sibiu 0-1
13.45 M32 T2 GT Sport Alba Iulia AS Tigrii-Team Sibiu 0-1

 

8 aprilie – Semi Finale

Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
17:15 M33 T1 Viitorul Tg Frumos Steaua Magica Iasi 4-0
17:15 M34 T2 Inter Star Sibiu Progresul Gaesti 3-0(neprezentare)
18:00 M35 T1 U Evolution Cluj Luceafarul Cluj 1-4
18:00 M36 T2 FC Hermannstadt GT Sport Alba Iulia 2-2(0-2)
18:45 M37 T1 ACSP Chinteni Real Union Galati 5-1
18:45 M38 T2 Star Inter Sibiu Ripensia Timisoara 5-0
19:30 M39 T1 ACS Unirea Ungheni Alma Sibiu 2-2(4-5)
19:30 M40 T2 CFR Timisoara AS Tigrii Team Sibiu 3-1

9 aprilie – Finale

Ora Nr Joc Teren Echipa 1 Echipa 2 Statut Media Scor
9:00 M41 T2 Progresul Gaesti FC Hermannstadt 0-3(neprezentare)
9:30 M42 T1 Inter S

tar Sibiu

GT Sport Alba Iulia 1-0
9:45 M43 T2 Ripensia Timisoara AS Tigrii Team Sibiu 1-3
10:15 M44 T1 Star Inter Sibiu CFR Timisoara 1-2
10:30 M45 T2 Steaua Magica Iasi U Evolution Cluj 0-3
11:00 M46 T1 Real Union Galati ACS Unirea Ungheni 0-3
11:15 M47 T2 Viitorul Tg Frumos Luceafarul Cluj 0-2
11.45 M48 T1 ACSP Chinteni Alma Sibiu 1-4
12:30 T1 FESTIVITATE PREMIERE

 

 

Related Articles

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *